RSS
 

Dog Orient 2014 Konstantynów Łódzki

16 wrz

Po raz kolejny skorzystaliśmy z zaproszenia na imprezę organizowaną przez Klub Sportowy Alaska i 13ego września wybraliśmy się na dogtrekking do pobliskiego Konstantynowa Łódzkiego. Baza zawodów zlokalizowana była w „Ośrodku Nad Stawem”, który chyba wszystkim przypadł do gustu. Organizatorzy zaproponowali dwa ciekawe dystanse więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

SONY DSC

W reprezentacji Killerek TEAM wystartowało sześć osób z pięcioma psiakami: ja i Marcel z Fado, Piotrek z Luną, Dominika z Mayą, Natalka z Rokim i Błażej z Sally. Biorąc pod uwagę fakt, że w drużynie mieliśmy trójkę debiutantów wybraliśmy krótszy dystans ~15km, który okazał się być idealną opcją zastępującą nasz tradycyjny dłuższy sobotni spacerek.

SONY DSC

Dogtrekking wszyscy zaliczyliśmy do tych bardzo udanych. Psy ładnie pomagały nam w czasie wędrówki, niewiele błądziliśmy, miło spędziliśmy czas w towarzystwie swoim jak i ludzi, z którymi spotykaliśmy się na poprzednich wypadach a na sam koniec, gdy psy już odpoczywały na stake-out’cie, zaliczyłam nieplanowaną kąpiel w stawie. Oczywiście, bardzo dziękujemy organizatorom za podjętą inicjatywę i na prawdę fajne zawody!

Filmik z zawodów znajduje się na naszym profilu na Youtube -> www.youtube.com/killerek5

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Tags: , , , , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS